Skocz do menu
 Aktualnie w obiegu 0 dreamów (D) .:: Start .:: Logowanie .:: Zapomniałem .:: Nowe konto ::. 

Centralny Bank Dreamlandu obsługuje konta wszystkich obywateli i instytucji Królestwa.
Aby skorzystać z usług banku należy :

 • osoba fizyczna (obywatel) - Najpierw założyć konto (tylko przy pierwszym użyciu CBD) podając swój NIM i hasło z Centralnego Rejestru Mieszkańców.
  Następnie zgodnie z komunikatem zalogować się. System sam sprawdzi czy konto już istnieje, a jeżeli nie, odpowiednie konto zostanie założone.
  W przypadku, gdy posiadałeś konto w porzednim systemie bankowym jego stan będzie dokładnie taki jak w momencie jego wyłączenia.


 • osoba prawna (przedsiębiorstwo lub instytucja) - Należy najpierw założyć nowe konto podając numer NIFI oraz numer NIM i hasło (z CRM) rejestrującego.
  System dokona sprawdzenia czy dane są poprawne i konto zostanie założone. W przypadku przedsiębiorstw i instytucji nie możemy zagwarantować ciągłości z poprzednim systemem, dlatego koniecznym będzie kontakt w tej sprawie z Prezesem CBD, który po sprawdzeniu danych przeleje na nowe konto odpowiednią kwotę.


 • Aby założyć bankomat (skorzystać z systemu integracji danych) - należy przede wszystkim zalogować się do swojego konta, a później skorzystać z odnośnika "bankomat (system sprzedażny)".
  Biulety Informacyhny KSI w sprawie bankomatu (format pdf) .
© Eryk 2004 - 2005 Last upgrade 20.03.2005 r. Version 2.3.0